Elon Musk Saturday Night Live'da ne açıklayacak?

Ekonomi meraklılarının gözleri Space X ve Tesla'nın CEO'su Elon Musk'un katılacağı Saturday Night Live programına çevirldi. Geçtiğimiz hafta attığı bir tweet sebebiyle dikkatleri yeniden Dogecoin'in üzerine çeken Elon Musk'ın Saturday Ni

Elon Musk Saturday Night Live'da ne açıklayacak?
Elon Musk Saturday Night Live'da ne açıklayacak?
Bu içerik 35 kez okundu.

Ekonomi meraklılarının gözleri Space X ve Tesla'nın CEO'su Elon Musk'un katılacağı Saturday Night Live programına çevirldi. Geçtiğimiz hafta attığı bir tweet sebebiyle dikkatleri yeniden Dogecoin'in üzerine çeken Elon Musk'ın Saturday Night Live programında ne açıklayacağı merak ediliyor. Satuday Night Live (SNL) saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak? Elon Musk, Saturday Night Live'da ne açıklayacak?

SATURDAY NİGHT LİVE SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Miley Ray Cyrus ve Elon Musk'ın katılacağı Saturday Night Live programı bu akşam yani 8 Mayıs 2021'de NBC TV'de yayınlanacak. Saturday Night Lİve programını takip etmek isteyenler TSİ 18.30’da ekran başına geçecek.

ELON MUSK SATURDAY NİGHT LİVE'DA NE AÇIKLAYACAK?

Elon Musk'ın programın sunuculuğunu üstleneceği açıklanmıştı. Kripto para birimi Dogecoin'e olan ilgisiyle bilinen Elon Musk'ın ne açıklayacağı merak ediliyor. Elon Musk'ın geçtiğimiz günlerde "The Dogefather SNL May 8" tweetini atmış ve programda Dogecoin'den bahsedeceğinin sinyallerini vermişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.