American Life Yabancı Dil Eğitim Kursları

2006 yılında yabancı dil eğitimi adına kurulan American Life, pek çok kişinin hayallerini gerçekleştirmesinde büyük bir rol oynuyor.

American Life Yabancı Dil Eğitim Kursları
American Life Yabancı Dil Eğitim Kursları admin
Bu içerik 27 kez okundu.

2006 yılında yabancı dil eğitimi adına kurulan American Life, pek çok kişinin hayallerini gerçekleştirmesinde büyük bir rol oynuyor. Özellikle de küreselleşen dünyada yabancı dilin önemi çok daha fazla artış gösteriyor. En az bir yabancı dilin bilinmesi gerektiği için de her yaştan birey bu alanda eğitimi şart görüyor.

Genel ingilizce kursu eğitimi veren American Life, bireylerin geleceklerine yönelik yabancı dil öğrenimlerinde en etkili şekilde eğitim olanaklarını sağlıyor. A1 ve B1 olarak ayrılan sınıf gruplarında öğrencilere okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi İngilizce dersleri sağlanıyor. Bu süreçte de yabancı uyruklu eğitimcilerin de yer alması öğrenim kolaylığını da olumlu yönde etkiliyor. Ayrıca American Life Dil Okulları sadece İngilizce değil Almanca ve Rusça gibi dillerin de eğitimini sağlıyor.

Ömür Boyu İngilizce Öğrenimi

Yaşam boyu İngilizce öğrenimi için American Life oldukça bilindik bir dil kuruluşudur. İngilizce öğrenimlerinde öğrenciler ilk olarak pre class uygulaması üzerinden değerlendirilir. Böylece dil seviyeleri ölçümü yapılır. Daha sonrasında özel ders, grup dersleri gibi alanlarda eğitim süreçleri seviyelere göre başlar.

Her yaştan öğrencinin dâhil olabileceği American Life Yabancı Dil Eğitim kurumlarında siz de en iyi şekilde dil eğitimini almaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte TOEFL ve YDS dil gibi önemli dil sınavları için ekstra bir program da uygulanmaktadır.

Kaynak: https://www.americanlife.com.tr/ingilizce-kursu/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx