Okullar tekrar kapanacak mı?

Okullar tekrar kapanacak mı? Koronavirüs vaka sayısında yükselen grafik ve yeniden uygulamaya konan kısıtlamalar nedeniyle okullarda da yüz yüze eğitimin ne zaman uzaktan eğitime dönüşeceği merak ediliyor. MEB yüz yüze eğitim ile ilgili

Okullar tekrar kapanacak mı?
Okullar tekrar kapanacak mı?
Bu içerik 25 kez okundu.

Okullar tekrar kapanacak mı? Koronavirüs vaka sayısında yükselen grafik ve yeniden uygulamaya konan kısıtlamalar nedeniyle okullarda da yüz yüze eğitimin ne zaman uzaktan eğitime dönüşeceği merak ediliyor. MEB yüz yüze eğitim ile ilgili açıklamada bulundu.

OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK?

Milli Eğitim Bakanı Selçuk okulların kapanacağı tarih ile ilgili, "Öğrencilerimizi 2 Temmuz'a kadar okulda tutmakla ilgili planlama çalışmaları var. Ara tatil yok." bilgisini paylaştı.

Selçuk "Öğretmenlerimizin her bir öğrencimizin gözlerine bakarak derse başladığı yüz yüze eğitim esastır, bugün olduğu gibi gelecekte de vazgeçilmezimizdir.

Yüz yüze eğitimi desteklemek için hibrit model, dünyadaki gibi ülkemizde de ihtiyaç hâlinde okullarımızın tamamlayıcısı olacaktır." dedi.

OKULLAR TEKRAR KAPANACAK MI?

Milli Eğitim Bakanlığı "Yüz yüze ve uzaktan eğitimle ilgili uygulamalar, daha önce açıklamış olduğumuz kriterler doğrultusunda valiliklerimizin koordinasyonundaki il hıfzıssıhha kurullarının kararlarına göre devam edecek. Tüm okul öncesi eğitim kurumlarında, ilkokullarda, 8. ve 12. sınıflarda ülke genelinde yüz yüze eğitim daha önce açıklandığı şekilde devam edecek" açıklamasında bulundu.

okullar tekrar kapanacak mı?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx