Kırmızılar cumartesi de evde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından önemli açıklamalarda bulundu. Konuşmasında risk haritasındaki değişime dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: "Çok yüksek grubu teşkil eden kır

Kırmızılar cumartesi de evde
Kırmızılar cumartesi de evde
Bu içerik 22 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından önemli açıklamalarda bulundu. Konuşmasında risk haritasındaki değişime dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu ifadeleri kullandı:

"Çok yüksek grubu teşkil eden kırmızı kategorideki illerimizin sayısı maalesef nüfusumuzun yüzde 80'ini teşkil eden 58 şehre ulaşmıştır. Yaptığımız değerlendirmeler bütün bunlar ışığında şu hususları milletimizle bugün paylaşma kararı aldık.

Türkiye'nin tamamında sokağa çıkma sınırlaması akşam 21 ve sabah 5 olarak haftanın her günü devam edecek. Kırmızı kategorideki illerde sadece pazar günü uygulanan hafta sonu sokağa çıkma sınırlaması artık Cumartesi ve Pazar günü olarak sürecektir." dedi.

Ramazan ayında tüm Türkiye'de paket servis uygulamasına geçileceğini de kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, restoran ve kafe gibi işletmeler için alınan kararları da açıkladı.


CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN AÇIKLAMALARININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamalarında şunları kaydetti:

"Lokanta ve kafe gibi işletmeler renk ayrımı olmaksızın yüzde 50 kapasite ve belirlenen kurallara uygun şekilde çalışabilecek. Sokağa çıkma günlerindeki paket servis hizmeti mevcut haliyle devam edecek. Ramazan ayında hep birlikte biraz fedakârlık yapacağız."

KORONAVİRÜS SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

koronavirüs son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx