Cumhurbaşkanı Erdoğan Ramazan ayı için kısıtlamaları açıkladı

Geçen yıl 4 Nisan'da, Ramazan ayında Edirne Selimiye Camii'ne bu mahya asılmıştı. Türkiye'nin tamamında sokağa çıkma sınırlaması akşam 21 ve sabah 5 olarak haftanın her günü devam edeceğini belirten Erdoğan, lokanta ve kafe gibi iş

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ramazan ayı için kısıtlamaları açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ramazan ayı için kısıtlamaları açıkladı
Bu içerik 29 kez okundu.

Geçen yıl 4 Nisan'da, Ramazan ayında Edirne Selimiye Camii'ne bu mahya asılmıştı.

Türkiye'nin tamamında sokağa çıkma sınırlaması akşam 21 ve sabah 5 olarak haftanın her günü devam edeceğini belirten Erdoğan, lokanta ve kafe gibi işletmelerin de tüm illerde yüzde 50 kapasite ve belirlenen kurallara uygun şekilde çalışacağını ifade etti.


CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN AÇIKLAMALARININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ramazan ayı kısıtlamalarıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

RAMAZANDA LOKANTA VE KAFELER SADECE PAKET SERVİS

"Bu mübarek ay boyunca hafta sonları ülke genelinde sınırlama uygulayacağız. Ramazan ayı boyunca lokanta ve kafe gibi işletmeler hizmetlerini paket servisiyle sınırlandıracak.

Ramazan ayında toplu iftar ve sahur gibi etkinlikler gerçekleştiremeyecek. Bu uygulamadan etkilenecek lokanta ve kafe işletmelerine bazı katkılar sağlayacağız.

Nisan ve mayıs ayında normalleşme, ücretsiz izin uygulaması kapsamında sigorta desteğinden yararlanamayan lokanta kapsamında prim uygulamasını üstlenecek ve bunlara 1500 lira nakdi yardım yapılacaktır."

Ramazan ayı bu sene 13 Nisan'da başlayacak. Yani ilk oruç bu gün tutulacak. 12 Mayıs'ta ise sona erecek. 13-14-15 Mayıs ise Ramazan Bayramı.

ramazan ayı kısıtlamaları kovid-19 kısıtlamaları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx