Windows Ürün Anahtarı Nasıl Kullanılır?

Microsoft'un sunduğu birçok işletim sistemi arasında en son sürümü Windows 10 her zaman en çok tercih edilenler arasında gelir. Windows 10 sürümü 2 paket olarak mevcuttur.

Windows Ürün Anahtarı Nasıl Kullanılır?
Windows Ürün Anahtarı Nasıl Kullanılır? Haber Ekspres
Bu içerik 52 kez okundu.

Microsoft'un sunduğu birçok işletim sistemi arasında en son sürümü Windows 10 her zaman en çok tercih edilenler arasında gelir. Windows 10 sürümü 2 paket olarak mevcuttur. Windows 10 Home, Windows 10 Pro olarak iki seçeneği de oldukça fazla talep edilenler arasındadır. İkisinde de birçok özellik aynı olmasına rağmen sadece birkaç fark mevcuttur.

Windows 10 işletim sisteminin çalışabileceği bilgisayar kapasitesi 32 ve 64 bit içeriğinde olmadı gerekir. Ancak bu sayede çalışma olanağı sağlayabilir. İstenilen hızda çalışma gerçekleştiren Windows 10 birçok iş programı için ve oyun oynamak isteyenlerin kullandığı önemli bir işletim sistemi olarak hizmet verir. Kurulumu ise oldukça basit olup sadece 25 haneli kod kısmını doldurmak gerekir. Windows 10 ürün anahtarı satın al kısmından anında satın alarak Blue Yazılım güvencesiyle istenilen zamanda çalıştırılabilir.

Ürün Anahtarı Ne İşe Yarar?

Ürün anahtarı her zaman işletim sistemlerinin çalışması için önemli olan 25 hanelik kodun giriş yapılması gerekir. Ürün anahtarı da 25 haneli kodu kapsamaktadır. ProduKey penceresi öncelikle açılarak sağ kısmında beliren sabit sürücünün bulunduğu noktada 25 haneli ürün anahtarı kodu girilir. Böylelikle hızlı bir şekilde işletim sistemi çalışmaya başlar ve istenen sonucu en kısa süre içerisinde verir.

Beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Windows 10 seçeneği her zaman orijinal lisans paketleri ile Blue yazılım firması tarafından müşterilere sunulmaktadır. Windows anahtarı satın al seçeneği ile Blue yazılım firması güvencesi ile satın alınarak işletim sisteminin çalışmasına gerçekleştirmek mümkündür. Kısa süre içerisinde en iyi performansı sağlaması için 25 haneli kodun mutlaka giriş yapılması gerekir. Merak edilen birçok konuda Blue Yazılım firması web sayfasından her zaman hizmet alabilirsiniz. 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx