25 bin 372 kişiye kısıtlama cezası!

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 25 bin 372 kişiye ceza uygulandığı bildirildi. İçişleri Bakanlığı'ndan uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması hakkında açıklama yapıldı. Açıkl

25 bin 372 kişiye kısıtlama cezası!
25 bin 372 kişiye kısıtlama cezası!
Bu içerik 23 kez okundu.

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 25 bin 372 kişiye ceza uygulandığı bildirildi.

İçişleri Bakanlığı'ndan uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması hakkında açıklama yapıldı.

Açıklamada, "Covid-19 salgınıyla mücadelede kontrollü normalleşme dönemindeyiz. Bu dönemde illerimiz vaka sayılarına göre düşük, orta, yüksek ve çok yüksek şeklinde risk gruplarına ayrılarak tedbirler bu seviye gruplarına göre belirlenmiştir. Yeni süreçte ülke genelinde hafta içi sokağa çıkma kısıtlaması 21.00-05.00 saatleri arasında devam etmektedir. Hafta sonlarında ise; düşük ve orta risk grubunda yer alan illerimizde sokağa çıkma kısıtlaması, hafta içinde olduğu gibi 21.00-05.00 saatleri arasında, yüksek ve çok yüksek risk grubundaki illerimizde ise, Cuma 21.00-Cumartesi 05.00 saatleri arasıyla Cumartesi 21.00’den başlayıp Pazar günün tamamını kapsayıp Pazartesi günü saat 05.00’de bitecek şekilde uygulanmaktadır" denildi.

8-15 Mart tarihleri arasında sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 25 bin 372 kişiye adli ya da idari işlem uygulandığı açıklanırken, "Salgınla mücadelemiz sona erip, tam normalleşme sürecine geçinceye kadar temizlik, maske ve mesafe olmak üzere diğer kurallara uymayı sürdürmeliyiz. Aziz milletimize; bu süreçte göstermiş olduğu sabır, fedakârlık ve anlayıştan dolayı teşekkür ediyoruz" ifadelerine yer verildi.

sokağa çıkma kısıtlaması son dakika koronavirüs i̇çişleri bakanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx