Öğretmenler için aşılama başlıyor

Köy okulları, 8. ve 12. sınıfların yanı sıra, mesleki ve güzel sanatlar liselerinde uygulamalı derslerde yüz yüze eğitim başladı. Koronavirüs aşılama sürecinin hızlanması ile birlikte Sağlık Bakanı Koca öğretmenlerin de aşılanac

Öğretmenler için aşılama başlıyor
Öğretmenler için aşılama başlıyor
Bu içerik 41 kez okundu.

Köy okulları, 8. ve 12. sınıfların yanı sıra, mesleki ve güzel sanatlar liselerinde uygulamalı derslerde yüz yüze eğitim başladı. Koronavirüs aşılama sürecinin hızlanması ile birlikte Sağlık Bakanı Koca öğretmenlerin de aşılanacağını duyurdu. peki öğretmenler için aşılama ne zaman başlıyor?

ÖĞRETMENLER İÇİN AŞILAMA NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, pazartesi günü şehirlerde yüz yüze eğitimin başlayacağı hatırlatılarak, eğitimci ve öğretmenlerin pazartesiye kadar aşılamalarının bitip bitmeyeceğinin sorulması üzerine, "Bitmiş olmayacak, aşılama başlamış oldu. Köy okullarından biliyorsunuz başlamış oldu. Bu başlangıçla birlikte önümüzdeki haftalar giderek daha yoğunlaşmış olacak. Bu biraz aşının tedariği ile de ilgili bir durum ama mart ayında daha yoğun, özellikle ayın 15'inden sonra daha yoğun aşının geleceğini söyleyebilirim." dedi.

öğretmenler için aşılama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx