Görkem Uludüz kimdir? Görkem Uludüz nerelidir? Görkem Uludüz hangi sektördedir? Görkem Uludüz evlimidir?

30 Kasım 1982'de Ankara'da doğdu. Babasının mesleği ve üniversite öğrenimi nedeniyle uzun yıllar yurtdışında ikamet ettikten sonra 2019 yılında İstanbul’a yerleşip burada hayatına devam etmiştir.

Görkem Uludüz kimdir? Görkem Uludüz nerelidir? Görkem Uludüz hangi sektördedir? Görkem Uludüz evlimidir?
Görkem Uludüz kimdir? Görkem Uludüz nerelidir? Görkem Uludüz hangi sektördedir? Görkem Uludüz evlimidir? Haber Ekspres
Bu içerik 138 kez okundu.

 

30 Kasım 1982'de Ankara'da doğdu. Babasının mesleği ve üniversite öğrenimi nedeniyle uzun yıllar yurtdışında ikamet ettikten sonra 2019 yılında İstanbul’a yerleşip burada hayatına devam etmiştir.

 

İlkokul, Ortaokul ve Liseyi kısmen Ankara, kısmen Almanya'da tamamlayan Görkem Uludüz; 2001 yılında Ankara Kalaba Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimini ekonomi, finans ve sosyoloji anabilim dallarında Bayreuth (Almanya), Erlangen (Almanya) ve Hertfordshire (İngiltere) Üniversitelerinde görmüştür.

 

Avrupa'da finans sektöründe uzun yıllar faaliyet gösterdikten sonra 2020 yılında ülkemizde televizyon ve müzik yapımcılığına başlamıştır.

 

2020 yılında başlattığı “ŞÖHRETLER SAHADA” projesini televizyon programı olarak uyarlamış ve yapımcılığını üstlenmiştir. İlk sezonunda Beyaz TV ekranlarından yayın hayatına merhaba diyen program, TV 8,5 ekranlarında yayın hayatına devam etmektedir.

 

Aynı süreçte müzik yapımcılığı ve menejerliğine de adım atan Görkem Uludüz “ULUDÜZ MEDYA” yapım şirketini kurarak bir çok başarılı çalışmaya imza atmıştır.

 

Sırası ile; Deniz Cem - Tamam Tamam ve Caner Dinç - Pusula isimli single çalışmalarına eşlik eden Görkem Uludüz, yakın bir zamanda tanınmış bir isimle kendi bestesini piyasaya çıkarmanın hazırlığında bulunduğunu ifade etmiştir.

 

Bir çok farkındalık projesine imzasını atan Görkem Uludüz, “81 İL 81 KADIN" projesi ile

 “KADINA ŞİDDETE HAYIR” sloganı etrafında sanat, spor ve cemiyet dünyasından ünlü isimleri bir araya getirmiştir. En son olarak 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Engelsiz Yaşam Vakfı yararına düzenlediği futbol turnuvası büyük ilgi görmüş ve ulusal ekranlarda yerini bulmuştur.

 

Proje üretmekten yorulmayan Görkem Uludüz'ün son projesi ise kendi yapımı olan ve bir çok ünlü simanın proje içerisinde bulunduğu komedi dizi çalışması çok yakında izleyici ile buluşacak.

Erken yaşlarda gerçekleştirdiği evliliği sonlandıran ve eşinden ayrılan Görkem Uludüz bekardır. Kendisi gibi İstanbul'da yaşayan bir erkek kardeşi vardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
403 Forbidden

403 Forbidden


openresty