Bahçeli tehdit yağdırdı: Gara’da akan kan alayınızı boğacak, tutuşturacak

Bahçeli'den Gara tehdidi:

Bahçeli tehdit yağdırdı: Gara’da akan kan alayınızı boğacak, tutuşturacak
Bahçeli tehdit yağdırdı: Gara’da akan kan alayınızı boğacak, tutuşturacak
Bu içerik 16 kez okundu.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gara’da 13 kişinin öldürülmesine ilişkin açıklamalarda bulundu. “Bu sefer ateş sadece düştüğünü yakmayacak, PKK’nın yanında yöresinde saf tutan kim varsa çembere alıp tepeden tırnağa tutuşturulacaktır” diyen Bahçeli, grup toplantısındaki konuşmasına şöyle devam etti:

“Gara’da yaşanan barbarlık bir kırılma anıdır. Terörün ele başları birer birer sallandırılmazsa yüreklerimiz soğumayacak öfkemiz dinmeyecektir. Herkes tarafını ve tercihini yapmak mecburiyetidir. Bölücülüğe ve teröre sessiz kalarak her gün bir yerimizden mi koparılacağız. Herkes nerede durduğunu gözden geçirmeli, ilişki ağlarını yeni baştan kontrol etmelidir.”


Bahçeli, HDP’yi hedef alarak da şunları kaydetti:

“Dağda elde edilen stratejik ve mukayeseli üstünlüğü TBMM’de kaybetmeye ve eritmeye ne sabrımız en de tahammülümüz kalmıştır. Türk devletinin ekmeğini yiyip Hazine’sinden geçinip sonra da dönüp bu devletin varlığına diş bileyen, nifak saçan siyasi terör saflarının yakasından tutmak millet vekaletinin iffetini taşıyan her muhterem milletvekili için namus meseledir. Bebek katiline ‘sayın’ diyen milletvekilleri istemiyoruz, teröriste ‘gerilla’ diyen milletvekillerine katlanamıyoruz. Terörist cenazelerine katılan hainlerine milletvekilleri haramdır. Yeter artık sabır taşı çatladı bıçak kemiğe dayandı. İp inceldiği kadar incelmiştir kopacağı varsa zaten kopacaktır. ”

“Bölücülük sorununu örtbas etmeye kalkışan, beka mücadelesini küçümseyen kim varsa en az eli silahlı bir terörist kadar alçaktır. Kandil’e bir şafak vakti Türk’ün şanlı bayrağı dikilmeli, terör elebaşları mağaralara gömülmelidir.”

“Bunların hüvviyetini biliyoruz. Hesaplayacağımız günleri de sayıyoruz. 10Şubat 2021’de Gara bölgesine yapılan harekât geçtiğimiz cumartesi günü tamamlanmıştı. Terör örgüt mensuplarını etkisiz hale getirmek sınır güvenliğimizi emniyete almak teröristler tarafından kaçırılan vatandaşlarımı ile ilgili istihbari bilgileri teyit etmekle birlikte gerekli müdahalede bulunmak maksadıyla Gara harekâtı planlanmıştır. Yapılan açıklamalardan çıkan sonuç da budur.”

HAK SAVUNUCULARINI HEDEF ALDI

“Harekât süresince teröristlere ait mühimmat deposu tahrip edilmiştir. Çok sayıda terörist ihanetlerinin bedelini canıyla ödemiştir. uluslararası hukuktan doğan meşru haklarımız sonuna kadar kullanılmıştır. Dileğimiz teröristlerin peşinin bırakılmamasıdır. Kandil’e bir şafak vakti Türk’ün şanlı bayrağı dikilmeli, terör elebaşları mağaralara gömülmelidir. PKK’nın Irak Suriye artasında irtibat sahalarından biri olan Sincar’ın kısa süre içinde yerle bir edilmesi özellikle örgütün nefes aldığı Pes Mahur sınır kapısının da temizlenmesi artık hayat memat konusudur.”

“Bu katliam yeryüzünde çok nadir görülen bir canavarlık örneğidir. Bir mıh gibi kazındığı milli hafızadan asla çıkmayacaktır. Suçsuz üstelik savunmasız insanlarımıza kurşun sıkmak terörizmin tarifi olmayan ilkel yüzünü tekraren teşhir etmiştir. Ey şereften ve namustan bir haber hainler bu kadar mı alçaldınız. Bu kadar mı insanlıkla aranızı açtınız. PKK-YPG’e kol kanat geren sözde insan hakları savunucuları şimdi ne diyeceksiniz? Neyi anlatacaksınız?”

“GARA’DA AKAN KAN ALAYINIZI BOĞACAK”

“Gara’da akan kan alayınızı boğacak. O mağaradaki feryat figan sesleri alayınızı hüsrana uğratacak. Bundan sonra terörle mücadele stratejisi bakımından Gara öncesi ve sonrası inanıyorum ki aynı olmayacaktır. Bu sefer ateş sadece düştüğünü yakmayacak, PKK’nın yanında yöresinde saf tutan kim varsa çembere alıp tepeden tırnağa tutuşturulacaktır. O kurşunlar hepimize isabet etmiştir.”
Bahçeli tehdit yağdırdı: Gara’da akan kan alayınızı boğacak tutuşturacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti