Termal Etiket Çeşitleri ve Kalite Düzeyleri Nelerdir?

Termal etiketler barkod etiketleri arasında kullanım alanı en çok olan etiket çeşididir.

Termal Etiket Çeşitleri ve Kalite Düzeyleri Nelerdir?
Termal Etiket Çeşitleri ve Kalite Düzeyleri Nelerdir? Haber Ekspres
Bu içerik 36 kez okundu.

Termal etiketler barkod etiketleri arasında kullanım alanı en çok olan etiket çeşididir. Diğer etiketlerden farkı ise kullanımında ekonomik açıdan fazla maliyetli olmaması öncelik olarak gelir. İşletmeler için seri üretim şeklinde saniyedeki saatteki ise oldukça fazladır. Müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılayarak en çok rağbet gören barkod ürünleri arasındadır.

Termal etiket nedir diye sorulduğunda termal etiket, kâğıt üzerine koruyan tabası bulunmayan ve laminasyon sistemi ile baskıyı gerçekleştiren bir etiket türüdür. Barkod makinasının baş kısmında ısı oluşması ile birlikte, termal sıvılaşma oluşarak, etiketin üzerine baskı işlemi gerçekleştirilir. Birçok çeşidi bulunan termal etiket kullanım alanı ile en fazla tercih edilen çeşitler arasındadır.

Termal Etiket Ne Kadar Dayanıklıdır?

Birçok çeşidi olan termal etiket, dayanıklılık konusunda da çeşitlerine göre fark gösterir. Ribon bulunmaz ve dayanıklılığı ise eko termal etiketlerde uzun süreli değildir. Transfer termal etiket ise oldukça dayanıklılık gösterir. Hem seri üretim olarak hem de çevre dostu olarak, kimyasal barındırmaz.

Kullanım alanları ise bakliyat paketleri üzerinde ve daha pek çok ürün üzerinde bulunur. Barkod Online firmasının kalite standartları çerçevesinde ürettiği barkod etiketleri ise, işletmeler arasında oldukça ilgi görür. Müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılayan firma, çeşitli ürünleri ile talep görür. Merak edilen ürünler için Barkod Online sayfasından her zaman hizmet alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
403 Forbidden

403 Forbidden


openresty