ISO 9001 Belgesini Kimler Alabilir?

ISO 9001 belgesinin en önemli özelliği işletmeler arasında sektör ayrımı yapmadan, her firmanın alması gereken bir belge olmasıdır.

ISO 9001 Belgesini Kimler Alabilir?
ISO 9001 Belgesini Kimler Alabilir? Haber Ekspres
Bu içerik 15 kez okundu.

ISO 9001 belgesinin en önemli özelliği işletmeler arasında sektör ayrımı yapmadan, her firmanın alması gereken bir belge olmasıdır. İşletmeler,  ihalelere girmek istedikleri zaman, bu belgeyi aşamalı olarak almaya hak kazanırlar ve ihalelere girme hakkına erişirler. ISO 9001 belgesi  veren firmalar için, önce başvuru yaparak danışmanlık firmasına destek taleplerinde  bulunmaları gerekiyor. Özkan Danışmanlık gibi, işletmelere  destek verecek ve güvenilir bir firma seçimi en önemli aşamalardan biri olarak gözüküyor.

ISO Belgesi Almak İçin Neler Gerekiyor?

İlk önce ISO belgesi veren firmalar tarafından istenilen evrakları hazırlamak gerekiyor. Hazırlanması istenilen evraklar ise; çalışan bildirgesi (SGK’lı), imza sirküleri, vergi levhasının fotokopisi, oda kayıt belgesinin fotokopisi  ve ticaret sicil belgesi gazetesi olarak başvuracak firmalardan isteniyor. Evrakların tamamlanması ve kayıt aşamasından sonra danışmanlık firmasının desteği ile eğitim başlıyor. Her danışmanlık firmasının çalışma stratejisi benzerlik gösterse de farklı aşamaları ile çalışma prensipleri değişiyor. Firmaların bu belgeye sahip olması beş gün olarak gözükse de, her firma için değişim gösteriyor.

ISO 9001 Belgesi Almak İçin Hangi Şartları Taşımak Gerekiyor?

ISO belgesi almak için şartlar sadece eğitim süresi ve gerekli evraklar olarak gözüküyor. Her işletmenin alabileceği bir belge olması da talepleri yükseltiyor. İşletmelerin ürün kalitesini yükselterek müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmeleri için de alt yapılarının sağlam olması konusunda destek veriyor. Özkan Danışmanlık firması da, başvuran işletmeler için danışmanlık yaparak destek sağlıyor. ISO belgesi, firmalar için hemen alınan bir belge olmadığı için danışmanlık firmaları tarafından aldıkları destek ile belgeye hak kazanıyorlar. ISO belgesi, firmalarının daha saygın bir işletme olarak üretimini sağlaması için uluslararası bir belge niteliğini taşıyor. www.ozkandanismanlik.com adresinden konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.