Dji Servis ve Arıza Hizmetleri

Drone insansız hava aracı olarak gelişmişti ve dünyada belirli bir döneme kadar savunma sanayi ile benzer alanlarda kullanılıyordu.

Dji Servis ve Arıza Hizmetleri
Dji Servis ve Arıza Hizmetleri Haber Ekspres
Bu içerik 29 kez okundu.

Drone insansız hava aracı olarak gelişmişti ve dünyada belirli bir döneme kadar savunma sanayi ile benzer alanlarda kullanılıyordu.  Günümüzde, bireysel olarak kullanımı da belirli kural ve yasalar çerçevesinde artmıştır. Dünya genelinde ve ülkemizde çok çeşitli marka ve modeller içerisinde hizmet veren bu sektörde en önemli markalardan biri olan Dji, tüm modelleri ile sizlere ulaşmaktadır. Dji Türkiye olarak tüm bu modeller için aklınıza gelebilecek tüm destek sağlanmaktadır.

 

Tüm bu destekleri Dji teknik servis bölümü, sizlere kaliteli hizmet anlayışı ile sunmaktadır. Modellerin tüm çeşitlerinde teknik altyapı ile Mavic, İnspire, Zenmuse gibi sayabileceğimiz ve çoğaltabileceğimiz diğer modellerine yazılım, arıza ve yedek parça hizmeti sunmaktadır. Bunlarla beraber F450, S100 gibi diğer modeller için de tamir ve bakım servisi mevcuttur. Sahip olduğunuz  bu modellerden herhangi biri için, kullanım eğitimi, teknik altyapı ve gerekli yasal prosedürleri sağlayabilmeniz için destek sağlanmaktadır.

 

Dji Teknik Servis Hizmetleri

Dji Türkiye kurulduğu günden bu yana tecrübesi ve yetiştirilmiş teknik elemanları ile hatasız hızlı ve profesyonel hizmet anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Kamera ya da diğer teknik arızalarınız için iletişim seçeneklerinden  ulaşabilir,  bu konuda yardım alabilirsiniz.

 

Bununla beraber 25 kg ve üstü modeller için kullanım prosedürleri izin ve kayıt altına alınmak ve sigorta yapma zorunluluklarından oluşmaktadır. Bu tip sigortalardaki  amaç,  üçüncü kişilere oluşabilecek olan zararları karşılamak içindir. Genel olarak piyasadaki diğer modellerin yedek parçalarına ulaşmakta zorlanılırken,  Dji servis Dji markalı ve tüm modellerin yedek parça,  tamir ve teknik destek hizmetini eksiksiz olarak sunmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti