Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AB mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği Liderler Zirvesi hakkında konuştu. Erdoğan, "Türkiye için haklı bir süreç var. AB'nin Türkiye'ye vermesi gereken pek çok hak var. Başta Dışişleri Bakanlığımız olmak üzere görüşme

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AB mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AB mesajı
Bu içerik 17 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği Liderler Zirvesi hakkında konuştu. Erdoğan, "Türkiye için haklı bir süreç var. AB'nin Türkiye'ye vermesi gereken pek çok hak var. Başta Dışişleri Bakanlığımız olmak üzere görüşmelerimizi yaparak bu süreci adil bir şekilde tamamlarız" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

AB Liderler Zirvesi hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Birkaç ülkenin beklentilerine bekledikleri cevabı vermedi. Çünkü talepleri haklı değildi. Doğu Akdeniz'deki gelişmeler, bizim olumlu tavırlarımız beklediklerini boşa çıkardı. Dışişleri Bakanlığımızın yaptığı açıklamalar bu sürece yönelik, yanlışlarını ortaya koyması bakımından çok önemliydi. AB üyesi ülkeler içerisinde aklıselim ülkeler burada olumlu tavırlar ortaya koyarak bu oyunu boşa çıkardı. Mart 2021'de yapılacak zirvede yeni bir hazırlığın yapılması gibi bir beklenti var. Oradan da herhangi bir şey çıkması mümkün değil. Türkiye için haklı bir süreç var. AB'nin Türkiye'ye vermesi gereken pek çok hak var. Başta Dışişleri Bakanlığımız olmak üzere görüşmelerimizi yaparak bu süreci adil bir şekilde tamamlarız" dedi.

recep tayyip erdoğan son dakika ab liderler zirvesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.