İzmir'de hissedilen deprem! 4,1 büyüklüğünde!

Yunanistan'ın Samos adasında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan açıklamada, Samos'ta meydana gelen deprem İzmir ve çevresinde de hissedildi. Saat 12.34'te meydana gelen deprem yerin 9,9 km derinliğinde oldu. İZMİR'DE P

İzmir'de hissedilen deprem! 4,1 büyüklüğünde!
İzmir'de hissedilen deprem! 4,1 büyüklüğünde!
Bu içerik 48 kez okundu.

Yunanistan'ın Samos adasında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

AFAD'dan yapılan açıklamada, Samos'ta meydana gelen deprem İzmir ve çevresinde de hissedildi.

Saat 12.34'te meydana gelen deprem yerin 9,9 km derinliğinde oldu.

İZMİR'DE PANİĞE YOL AÇTI

Yunanistan'ın Samos Adası'nda meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki deprem, İzmir'de de hissedildi. Sarsıntı, 30 Ekim'de Ege Denizi'nde meydana gelen depremde 100'den fazla kişinin yaşamını yitirdiği kentte, kısa süreli paniğe neden oldu.

Yunanistan'ın Samos Adası'nda, saat 12.34'te Richter ölçeğine göre 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre yerin 9.90 kilometre altında meydana gelen deprem, İzmir'in özelikle Seferihisar, Kuşadası ve Menderes gibi kıyı kesimleri başta olmak üzere birçok yerinden de hissedildi. Deprem kısa süreli paniğe neden oldu.

30 EKİM'DEKİ DEPREM, İZMİR'İ VURMUŞTU

Ege Denizi'nde İzmir'in Seferihisar ilçesinde 30 Ekim'de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki deprem nedeniyle kentte bazı binalar yıkılmış, çok sayıda bina da hasar görmüştü. Depremde 100'den fazla kişi de yaşamını yitirmişti.

İşte Kandilli son depremler tablosu:

deprem son dakika izmir deprem son dakika haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti