Konteyner Nedir?

Çeşitli yükselik, boy ve ende, soğutmalı ürüne göre ısıtmalı, havalandırmalı veya üstü açık, ürün boşaltımı için kapak türü değişebilen.

Konteyner Nedir?
Konteyner Nedir? Haber Ekspres
Bu içerik 25 kez okundu.

Çeşitli yükselik, boy ve ende, soğutmalı ürüne göre ısıtmalı, havalandırmalı veya üstü açık, ürün boşaltımı için kapak türü değişebilen. Çeşitleri çokça bulunan; gemi, uçak, tren ve tır ya da gemi ile taşınabilir ürün taşıma kutularıdır. Konteyner nakliye işlemlerinde en çok tercih edilen taşıma yöntemi ise deniz üzerinden gerçekleştirilen taşıma işlemidir.

 

Konteyner birden fazla yani çok sayıda taşıma şekli ile yükleri herhangi bir zorluk çıkarmadan kolayca boşaltılıp doldurulmasını ve taşınmasını gerçekleştirilmesini sağlayan bir araçtır. Konteynerler 20 feet ve 40 feet uzunluğunda standart özelliklerde olması ile 2 boyutta ve  çoğunlukla çelikten üretilir. Bu standart ölçülere sahip konteynerlar konteyner taşıma işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır.

 

40’lık bir konteyner yapımında aşağı yukarı 2,5 ton çelik , çelik dışı madde kullanılıyor ise maddenin yoğunluğuna göre farklı kilolar da ham madde tüketilir. Çelikten imal edilen bir konteynerin her köşesi 96 tonluk bir yükü kaldırabilecek kadar güçlüdür. Zemini ise yine çelikten üretildi ise cm² de 24,5 kg’lık yükü taşıyabilecek şekilde özel ve güçlü olarak tasarım edilmiştir.

 

Konteynera Herhangi Bir Zarar Gelir Mi?

Deniz taşımacılığı çeşitli yük ve malların taşınmasında en yüksek güvene sahip taşıma türlerinden biridir. Bu sayede ürün veya mallarınıza herhangi bir zarar gelmeden konteyner taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Konteyner nakliye işlemlerinde sizlere daima en iyi hizmeti veren firmamız sizlere ihtiyaç duyduğunuz araç ve gereçlere İstanbul Forklift Kiralama ve İstanbul Vinç Kiralama adı altında yardımcı olmaktadır. İstanbul Lojistik Firması olarak siz değerli müşterilerimize yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde edindiğimiz tecrübeler ile sizlere daima en iyiyi en güvenli ve en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Ambarlı Limanı Nakliyat işlemleriniz de sizlere ve ürünlerinize hiçbir zarar gelmeden ve gelmeyecek şekilde en iyi şekilde taşıma işlemini gerçekleştireceğiz. Sizde güvenli şekilde taşıma hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti