Fatih Portakal hangi kanalda başlayacak?

Türkiye'nin en çok tanınan haber sunucularından Fatih Portakal bir süre önce FOX TV'den istifa etmesiyle konuşulmuştu. Hangi kanala geçeceği merak edilen Fatih Portakal yeni kanalını duyurdu. Fatih Portakal hangi kanalda başlayacak? Fatih Por

Fatih Portakal hangi kanalda başlayacak?
Fatih Portakal hangi kanalda başlayacak?
Bu içerik 17 kez okundu.

Türkiye'nin en çok tanınan haber sunucularından Fatih Portakal bir süre önce FOX TV'den istifa etmesiyle konuşulmuştu. Hangi kanala geçeceği merak edilen Fatih Portakal yeni kanalını duyurdu. Fatih Portakal hangi kanalda başlayacak? Fatih Portakal neden istifa etti?

FATİH PORTAKAL YOUTUBE'DA

Fatih Portakal Twitter'da paylaştığı videoyla bundan sonra YouTube'da yayın yapacağını duyurdu.

FATİH PORTAKAL NEDEN İSTİFA ETTİ

FOX TV'den ayrılışı üzerine konuşan Fatih Portakal, "Mutlu musun? Ben mutluluğu İzmir'de buldum. 25 yıllık tutmaydı bu. Bırakmam gerektiğini düşündüm. Böyle daha mutluyum. Şu an. Yeri doldurulmayacak insan yok.Temmuz başında kararı verdim. Çok nettim. Doğan abi inanmadı. Ayın 20'sinden sonra tekrar konuşalım dedi. Söyleyecek bir şeyim kalmadı. Son 3 yıldır liderdik. İki senedir. reytinglere bakmıyordum.Kendimi tekrar ediyordum. Bıktım yani. Rekabetsiz olmak rakipsiz olmak insanı boşluğa düşürüyor. Rakip arıyorsunuz kendinize yok. Size yetişemiyor. En yakın rakibinize fark atmışsınız." dedi.

fatih portakal youtube fatih portakal hangi kanalda fatih portakal neden istifa etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti