"Her darbe vatana ihanettir"

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 12 Eylül darbesinin 40'ıncı yılı olması nedeniyle önemli açıklamalarda bulundu. Çelik yaptığı açıklamada, "Her darbe 'vatana ihanet'tir. Gerekçesi ne olursa olsun milletin vatanı korumak için verdiği si

Bu içerik 17 kez okundu.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 12 Eylül darbesinin 40'ıncı yılı olması nedeniyle önemli açıklamalarda bulundu. Çelik yaptığı açıklamada, "Her darbe 'vatana ihanet'tir. Gerekçesi ne olursa olsun milletin vatanı korumak için verdiği silahı millete doğrultmak vatan hainliğidir. Tarih gösteriyor ki her darbe vatanı işgal girişimidir" dedi.

"DARBECİLER MAHKUM OLDU"

İHA'da yer alan habere göre Çelik, "Hukuk dışı vatanseverlik darbecilerin en süslü yalanıdır. 12 Eylül katliam rejiminin başladığı gündü. Vatan hainliği, tüm darbelerin tek ideolojisidir. Sağcı ya da solcu darbe olmaz; darbe vatan hainliğidir. Milletine silah doğrultandan daha ahlaksız ve daha hain kimse yoktur.

"İHANETİN SON HAMLESİ 15 TEMMUZ"

Bu ihanetin son hamlesi 15 Temmuz’da millet iradesine çarparak paramparça oldu. Tüm darbeciler tarihimizin karanlık kişilikleri olarak millet vicdanında ebediyyen mahkum oldu. Adalet hükmünü verdi, veriyor. Düşmanlarımız darbe silahını bir daha asla kullanamayacaklar" diye konuştu.

haberler son dakika haberleri son dakika haberler 12 eylül darbesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X