Çağrı Merkezi Yazılım

Çağrı merkezi yazılımı, mevcut veya potansiyel müşterilerden gelen telefonların aktarıldığı ve kişilerin yorumlarının dinlendiği bir merkezdir.

Çağrı Merkezi Yazılım
Çağrı Merkezi Yazılım Haber Ekspres
Bu içerik 18 kez okundu.

Çağrı merkezi yazılımı, mevcut veya potansiyel müşterilerden gelen telefonların aktarıldığı ve kişilerin yorumlarının dinlendiği bir merkezdir. Çağrı merkezlerine yönlendirilen çağrılar, çoğu zaman alanında uzman müşteri temsilcileri tarafından cevaplandırılabildiği gibi azami de olsa çağrı merkezi yazılımı üzerinden de cevaplanabilmektedir. Ülkemiz çapında en kaliteli Çağrı merkezi sistemi üzerinde çalışmalarına devam eden İnfoset markası, firmalara sağladığı hizmete 2020 itibarıyla da devam etmektedir. Sizde çağrı merkeziniz için Bulut santral tarzı hizmetlerden satın almak istiyorsanız İnfoset firmasının resmi adresine 7/24 erişim sağlayabilirsiniz.

İnfoset olarak sizlere en pratik ve en uygun maliyetli çağrı merkezi yöntemini sunuyoruz. Bulut sistemler ile hem çok büyük yatırım maliyetlerine katlanmanıza gerek kalmaz, hem de sistemlerin düzenli olarak bakım ve onarım çalışmalarına ekstra ücretler ödemenize gerek olmaz.

Şirketler İçin Çağrı Merkezi Yazılımı

Çağrı merkezleri, müşterilerin yorum ve şikayetlerini cevaplandırabilmek için şirketler tarafından kurulmuş en önemli birime verilen isimdir. Genellikle telefon çağrıları olarak hizmet vermekte olan birim, çeşitli kurumların çağrı merkezi sistemlerini kullanmaktadır. Yıllardır müşterilerine en kaliteli çağrı merkezi işlemlerini pazarlamakta olan İnfoset şirketi, potansiyel müşterilerinize daha uygun telefon hizmeti sağlayabilmeniz için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Sizde ülke çapındaki en prestijli çağrı merkezi platformu üzerinden şahsi şirketiniz için hizmet talebinde bulunmak istiyorsanız İnfoset firmasının resmi adresine günün her saatinde erişim sağlayabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/haberekspres.net.php1 was not found on this server.