Selçuk Tepeli'den Habertürk'e veda

Fox TV ana haber sunucusu Fatih Portakal'ın kanal ile yollarını ayırmasının ardından bu göreve getirilen Selçuk Tepeli, Habertürk TV'deki son yayınına çıktı. Ciner Medya Grubu bünyesinde uzun yıllar görev alan Tepeli, sunuculuğunu Sera

Selçuk Tepeli'den Habertürk'e veda
Selçuk Tepeli'den Habertürk'e veda
Bu içerik 24 kez okundu.

Fox TV ana haber sunucusu Fatih Portakal'ın kanal ile yollarını ayırmasının ardından bu göreve getirilen Selçuk Tepeli, Habertürk TV'deki son yayınına çıktı.

Ciner Medya Grubu bünyesinde uzun yıllar görev alan Tepeli, sunuculuğunu Serap Belet ile birlikte yaptığı programda izleyicilerine veda ederken duygusal anlar yaşandı. Ayrılığın kendisi için zor olduğunu kaydeden Tepeli, "Sevindirici olduğunu söyleyemem. Burası benim evim, tarifi o kadar zor ki... Hayat da sürüyor. Burası benim açımdan hiç unutulmayacak bir yer" dedi.

Tepeli, Ciner Grubu Başkanı Turgay Ciner, Ciner Yayın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ ile grubun yöneticilerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Ciner Medya Grubu Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya'nın Ankara'dan, Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Kürşad Oğuz, Habertürk TV Ekonomi Müdürü Ebru Baki ve Serap Belet, Selçuk Tepeli'yi stüdyoda uğurladı.

SELÇUK TEPELİ KİMDİR?

1974 yılında İstanbul'da doğan Selçuk Tepeli, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. Selçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine mastırını yaptı.

Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliğini yapan Selçuk Tepeli, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini yürüttü. Habertürk TV’de Ceyda Karan’la birlikte Eksen adlı programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı'nın görevi bırakmasından sonra Habertürk gazetesinin genel yayın yönetmenliğini yaptı. Temmuz 2018'de Habertürk gazetesi kapandıktan sonra da bir süre Habertürk TV genel yayın yönetmenliğini yaptı. Birkaç ay önce bu görevi de bırakmış ve Habertürk TV’de Gün Başlıyor programında sunucu - yorumcu olarak görev yapıyordu.

selçuk tepeli selçuk tepeli kimdir selçuk tepeli fox tv ana haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X