Merdiven Asansörü

Sağlıkla yaşadığımız günlerde merdivenlerle çıkılan hiçbir alan bizim için sorun olmazken, ayak sağlığını kaybetmiş, engeli olan ya da farklı rahatsızlıkları nedeni ile merdiven çıkamayan insanlar için bu durum aslında çok önemli ve ciddi bir yüktür.

Merdiven Asansörü
Merdiven Asansörü Haber Ekspres
Bu içerik 23 kez okundu.

Sağlıkla yaşadığımız günlerde merdivenlerle çıkılan hiçbir alan bizim için sorun olmazken, ayak sağlığını kaybetmiş, engeli olan ya da farklı rahatsızlıkları nedeni ile merdiven çıkamayan insanlar için bu durum aslında çok önemli ve ciddi bir yüktür. Özellikle yaşadığınız evlerde katlı yapılara sahipse ve merdiven kullanarak üst katlara ulaşmanız gerekiyorsa bu durum sizler için hayli zorlayıcı olacaktır.

Sizlerde katlı evlerde yaşıyorsanız ve iki ya da üç kat arasındaki merdivenler sizler için her zaman önemli bir sorun olarak karşınıza çıkıyorsa Erimas Asansör Sistemleri olarak sizler için çok önemli ve rahatlatıcı bazı imkanlar sunuyoruz. Firmamızda bulunan farklı birçok merdiven asansörü modeli ile sizlerin çok daha rahat ve konforlu bir yaşam sürmesini sağlıyoruz.

Merdiven asansörü modellerimiz aynı zamanda koltuk asansörü olarak ta bilinmektedir. Merdiven korkuluklarına monte edilen bir sistem ve koltuk ile sizlerin diğer katlara en güvenilir ve sorunsuz şekilde ulaşabilmenizi sağlamaktadır.  

Tüm asansörlerimiz her tip merdiven için uyumlu olan modellerdir. Dar ya da dik merdivenlere de kolaylıkla entegre olabilen modellerimiz iç veya dış mekan kullanımlarında tercih edilebilmektedir. Düz veya döner koltuk yapıları ile sizlerde evleriniz için en ideal modellere bizler aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yaşlı Asansörü

Özellikle yaşlı ve engelli kişiler için kullanılan yaşlı asansörü modellerimiz en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Web sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X