Halılar Yıkandıktan Sonra Nasıl Muhafaza Edilir?

Demirtaş halı yıkama olarak halı yıkama işlemleri için sizden halılarınızı teslim almaktayız.

Halılar Yıkandıktan Sonra Nasıl Muhafaza Edilir?
Halılar Yıkandıktan Sonra Nasıl Muhafaza Edilir? Haber Ekspres
Bu içerik 35 kez okundu.

Demirtaş halı yıkama olarak halı yıkama işlemleri için sizden halılarınızı teslim almaktayız. Teslim alınan halıların muhafazası yapılmaktadır. Halılar toplandıktan sonra yıkama gününde tertemiz olacak şekilde yıkanmaktadır. Leke var ise leke çıkarıcı kullanılır. Lekelenmemiş ise deterjan ile derinlemesine temizlik sağlanır. Halılarınızın evinize geldiğinde güzel kokması ve yumuşak olması için de yumuşatıcı son durulama suyuna atılır. Bu sayede evinize gelen halıların yumuşacık olması ve haftalarca gitmeyecek güzel kokuya sahip olması sağlanır.

Halılar yıkandıktan hemen sonrasında kurumaya bırakılır. Yaz aylarında kendiliğinden anında kuruma gerçekleşir ancak kış aylarında da hızlı kurumaları firmamız tarafından sağlanır. Bu sayede mevsimsel farklılıklar olmadan anında kolay bir şekilde halı yıkama ve kurutma işlemi yapılabilir.

Halılar Ne Zaman Yıkamaya Verilmelidir?

Toplum genelinde halı lekelendiği zaman ya da kirlendiği zaman yıkamaya verilmez. Genellikle yaklaşan bayram beklenir. Önemli bir misafir gelecek ise ya da bir toplantı olacak ise o gün beklenir. Dolayısı ile kirli olan halı bir iki ay daha kirletilmeye mahkum bırakılır. Ancak bu durum son derece yanlıştır. Çünkü halı yıkama için bekletilen kirli halılar daha fazla kirletildiğinde hijyenik olmayacaktır. İnsan sağlığını tehlikeye atan akarların üremesi için zemin hazırlanmış olacaktır. Bu nedenle halılar kirlendiği zaman bekletilmeden yıkamaya verilmelidir. Halınızı kirli hissettiğinizde sizler de yılda 3 kereye kadar isteğe bağlı daha fazla halılarınızı yıkamaya gönderebilirsiniz. Sürekli yıkama halıların yapısına zarar vermez.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx