AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

AÖL yani Açık Öğretim Lisesi 2019 - 2020 yılı 2. dönem sınavlarının yapılmasının ardından sona erdi. Öğrenciler şimdi sınavda çıkan soru ve cevapların yayınlanmasını bekliyor. Soru ve cevaplar yayınlandığında, puanlarını hes

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanır?
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanır?
Bu içerik 150 kez okundu.

AÖL yani Açık Öğretim Lisesi 2019 - 2020 yılı 2. dönem sınavlarının yapılmasının ardından sona erdi. Öğrenciler şimdi sınavda çıkan soru ve cevapların yayınlanmasını bekliyor. Soru ve cevaplar yayınlandığında, puanlarını hesaplayabillir ve başarılarını tahmin edebilirler. 2020 AÖL sınavına dair detaylar haberimizde.

AÖL SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

MEB'in yayınladığı takvime göre, AÖL 2. dönem sınav sonuçları 17 Ağustos 2020'de açıklanacak. Sonuçlar, AÖL'ün internet sitesinde erişime açılacak.

AÖL SINAVI SORU VE CEVAPLARI NE ZAMAN YAYINLANACAK?

AÖL sınavında çıkan soru ve cevap anahtarı merak ediliyor. AÖL 2. dönem sınavı soru ve cevaplarının birkaç gün içerisinde Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından erişime açılması bekleniyor.

AÖL DUYURU SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİNDEN MEZUN OLMA ŞARTLARI NELER?

Öğrenim gördüğü toplam dönemin en az 8 veya üzeri,
Toplam kazanılan kredinin en az 192 veya üzeri,
Ortak derslerin tamamını başarması ya da muaf olması gerekmektedir.
Türk Dili ve Edebiyatı dersinde muafiyet yoktur. Türk Dili ve Edebiyatı dersi başarılması zorunlu ortak bir derstir ve bu dersten hiçbir şekilde muaf olunamaz. Bu dersin mutlaka başarılması gerekir.

AÖL KAYITLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK? 2020 - 2021

MEB AÖL tarafından yayımlanan takvime göre, 2020 - 2021 AÖL 1. dönem yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemleri 24 Ağustos - 09 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacak.

aöl aöl sınav sonuçları ne zaman aöl soru ve cevapları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
Foxngame PUBG E-Pin Satış Hizmeti
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.