SETROW, DİJİTALLEŞME SÜRECİNE GİRMEK İSTEYEN KURUMLARIN YANINDA

Entegre Dijital Pazarlama Platformu Setrow, Dijital Pazarlama'ya geçmek ve en etkili araç olmaya devam eden e-posta pazarlama hizmetine başlamak isteyen tüm yeni girişim şirketleri, orta ve küçük işletmelere özel bir paket hazırladığını duyurdu. “Setrow Ekonomik Paket”, yeni normalleşme ile birlikte dijital pazarlama dünyasına girmek isteyen tüm şirketlere uygun koşullu çözümler sunuyor.

SETROW, DİJİTALLEŞME SÜRECİNE GİRMEK İSTEYEN KURUMLARIN YANINDA
SETROW, DİJİTALLEŞME SÜRECİNE GİRMEK İSTEYEN KURUMLARIN YANINDA admin
Bu içerik 21 kez okundu.
 
Entegre Dijital Pazarlama Platformu Setrow, şirketlerin yanında olma çalışmasını daha da ileriye götürmeye devam ediyor. Tüm yeni girişim şirketleri, orta ve küçük işletmelere özel olarak hazırlanan paketle Setrow, işletmelerin büyümesine destek oluyor.

 

Açıkladıkları yeni paketle, orta ve küçük işletmelerin işe dönüş ve yeniden açılış süreçlerinde, start-up firmalara ve pandemiyle birlikte işlerini dijitalleştirmek isteyen birçok yeni şirkete destek olmayı hedeflediklerini söyleyen Setrow Genel Müdür Turgut Taneli, söz konusu imkandan pandemi döneminden en çok etkilenen hazır giyim sektöründe küçük perakende girişimlerinin faydalanabileceğini öngördüğünü ifade etti. Taneli, ”Hızla, kolay bir şekilde kullanıma geçilen bu paketle dijital pazarlama dünyasına girmek isteyen tüm şirketler, 1 gün içinde üstelik aylık 50.000 e-mail gönderim ürünleriyle ilgili pazarlama çalışmalarına tüm dünyada başlayabiliyor. Üstelik bu hizmetten faydalanan şirketler istedikleri zaman paketi bir üst pakete taşıyabiliyor.” dedi.

 

Daha kaliteli dijital pazarlama için ihtiyaç duyulan tüm bilgileri tek bir merkez platform üzerinde toplayarak verimliliği maksimize eden Setrow’un sunduğu özel paketten yararlanmak isteyen işletmeler, taahhüt gereği olmadan kullanımdan diledikleri zaman vazgeçme hakkına sahip oluyor. Üstelik e-posta gönderim kotası dolduğunda söz konusu hizmet dondurulmuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X