Hoş Geldin "Zenspiration"! Clariant Aktif Bileşenler, Japon güzelliğinden ilham alarak hazırladığı yeni formülasyon konseptini tanıtıyor

J-Beauty olarak bilinen (Japon Güzellik trendlerinden) alınan ilhamla yaratılan ve bilimle desteklenen sofistike sadelik, BSB Innovation Award 2020'de ödüle layık görüldü Çok amaçlı ve cilt bakımında etkisi kanıtlanmış geleneksel bileşenleri içeren ürünler minimalist bakım rutinlerine destek veriyor Heyecan verici duyusal etkiler yaratan ve kısa süre önce piyasaya sürülen güçlü aktif bileşenlerin kullanıldığı 3 yeni formülasyon

Hoş Geldin
Hoş Geldin admin
Bu içerik 21 kez okundu.

Muttenz,  – Yōkoso (Japonca Hoş geldin) “Zenspiration”! Clariant Aktif Bileşenler’in yeni formülasyon konsepti, yüksek kaliteli, yüksek performanslı bakım ürünleriyle "azı karar, çoğu zarar" mottosuna uygun bir çözüm yolu arayan tüketicilerin beklentilerini karşılamak için kozmetik endüstrisini Japon güzellik trendlerinin (J-Beauty) sofistike sadeliği ve bilimle desteklenen karakterinden ilham almaya davet ediyor. “Zenspiration”, prestijli BSB Innovation Award etkinliğinde “Uygulamalı Konsept” kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu.

 

Dünyanın en büyük ikinci güzellik pazarına ev sahipliği yapan Japonya,[1] otantik zarafet ve sadeliğin oluşturduğu zengin ve uzun bir güzellik geleneği geçmişine sahip. J-Beauty, doğal güzelliğin ön plana çıkarılması ve taze, genç bir cilt rengi ve nemli bir cilt elde edilmesi için minimalist rutinlere ve araştırmalarla kanıtlanmış bileşenlere odaklanıyor. Çok amaçlı ve cilt bakımında etkisi kanıtlanmış geleneksel bileşenler bakım reçetesinin sade ama bir o kadar da etkili hale getirilmesi açısından temel rolü üstleniyor. Günümüzde tüm dünya bu temel değerleri benimsiyor.

 

Clariant Aktif Bileşenler Global Pazarlama Müdürü Alexandre Lapeyre konuyla ilgili, "Zaman kısıtlamaları ve günlük hayatın getirdiği stres, karmaşık bakım rejimlerine pek zaman bırakmıyor. ABD'de 35 yaşın altındakiler gibi günlük ürünlerini azaltmak[2] veya Fransa'da çoğunluğun yaptığı gibi basit yüz rutinlerini takip etmek[3] amacıyla birçok kadın hızlı tüketilen bakım ürünlerini aşırı miktarda satın almayı reddediyor. Çok işlevli ürünlere ve güvenilir bileşenlere olan ihtiyaç giderek artıyor. “Zenspiration” formül üreticilerinin olağanın dışına çıkması ve doğal güzelliği güçlendirmesi için gereken tüm bileşenleri bir araya getiriyor" dedi.

 

Duyusal mükemmeliyet ve Japon Zen ilkeleri göz önünde bulundurularak tasarlanan “Zenspiration”da günlük krem, saç derisi toniği ve katı formlu cilt serumlarına ilham veren üç formülasyon bulunuyor. Formülasyonların her birinde Rootness Energize ve Equiscalp gibi Clariant Aktif Bileşenler tarafından yakın zaman önce tanıtılan, doğal içeriklerle üretilen güçlü bileşenler de dahil olmak üzere bilimsel anlamda kanıtlanmış etkiye sahip bileşenler kullanılıyor.

 

Datsuzoku - “Aydınlatıcı”: Enerji Verici Su Bazlı Krem
Gündelik yaşamın stresinin, kişinin kendi benliğine bağlı olmadığının farkına vardığında ortaya çıkan dinginlik ve mutluluk hissi, bu duyguyu en iyi şekilde açıklıyor. Sıradan ve geleneksel fikirlerin ötesine geçmek de bu duygunun ayrılmaz bir parçası.

 

Clariant Aktif Bileşenler bu ilkeyi “Enerji Verici Su Bazlı Kreme” yansıtıyor. Rootness Energize'in yenileyici ve cilt enerjisini artıran gücünü bünyesinde barındıran bu formülasyon da eksiksiz nemlendirmeye destek olarak Epseama, HerbCool ve WaterinPlus ile cildi erken yaşlanmaya karşı korumaya yardımcı oluyor. Bu ürün, ipeksi yumuşak dokunuşuyla gündelik hayatın stresinin üstesinden gelmenizi sağlayan en iyi dostunuz olacak.

 

Kanso - “Sadelik”: Yeniden Dengeleyici Sade Saç Derisi Toniği
Kanso salt sadelik anlamına gelmiyor; aynı zamanda gösterişin hayatınızdan çıkarılmasına da değinen bir kavram. Sadeliği simgeleyen şeylere doğaları gereği gerçekçi ve vakur oldukları gerekçesiyle değer verilirken gereksiz ıvır zıvırın bertaraf edilmesiyle bir temizlik ve berraklık hissi ortaya çıkıyor.

 

“Kanso” Yeniden Dengeleyici Sade Saç Derisi Toniği, tahrişi azaltıp ferahlama olanağı sunmak için saç derisi mikrobiyomu ve saç derisinin rahatlamasını desteklediği bilinen bileşenler de dahil olmak üzere yalnızca 16 bileşen ihtiva eden minimalistik bir formül. EquiScalp bazlı geliştirilen bu tonik sebum üretimini yeniden dengelerken saç derisi mikrobiyotasına zarar vermiyor. Bu güçlü toniğin (Eosidin®) yatıştırıcı etkileri, B-Circadin'in yeniden uyum sağlayıcı özellikleri ve Actience Fresh'in tazeleyici dokunuşunu bir araya getiriyor.

 

Shibui - “Deneyimin sade karmaşıklığı”: Parıldayan Katı Formlu Serum
Sadeliğin güzelliği zaman içerisinde ve deneyimle anlaşılıyor. Bir Shibui nesnesinden hiç kimse sıkılmaz; sürekli olarak bu nesneden yeni anlamlar ve zenginleşen bir güzellik ortaya çıkar. Bu şekilde söz konusu nesnenin estetik değeri yıllar içerinde artmaya devam eder. Clariant Aktif Bileşenler bu özelliği, daha fazla uygulama yapıldıkça Calmyang Wax sayesinde gerçek yatıştırıcı gücünü ve doğal Bisabolol Alpha-Melight sayesinde cilt tonunu eşitleyerek yaşlılık lekelerini azaltan pratik bir çubuk şeklinde formüle edilen bir seruma dönüştürüyor. Son zamanlarda doğal güzelliğe verilen önemi ön plana çıkaran ürün cildin sağlıklı bir ışıltıya sahip olmasını sağlıyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X