Esigara Seçerken Düşük Rezistanslı Coil Seçiniz

Esigara Seçerken Düşük Rezistanslı Coil Seçiniz

Esigara Seçerken Düşük Rezistanslı Coil Seçiniz
Esigara Seçerken Düşük Rezistanslı Coil Seçiniz Newstanitim
Bu içerik 99 kez okundu.

 

 

Her ürünün ucuz- pahalısı olduğu gibi, elektronik sigaranın da ucuz veya pahada ağır modelleri bulunmaktadır. Esigara kullanırken haz almanız önemlidir; ancak buradaki amaç sizin mümkün olduğu kadar sigara bırakma sürenizi çabuklaştırmaktır. Esigara içilirken kullanılan likitin buharlaşması, coil ile temas etmesi nedeniyle oluşmaktadır. İçinize çektiğiniz buharın sıcaklığı sizin esigara içiminde keyif alıp-almamanızı etkileyecektir.

 

Buharın ısısı, coilin etrafındaki dirençli telin direncine bağlı olmaktadır. Maksimum sıcaklıktaki buharı elde edebilmeniz için, düşük rezistanslı coil seçmeniz gerekir. Çok yüksek sıcaklıkların üretilmesi buharlaşma hızını ve buhardaki yanık tadı artıracaktır. Çok yüksek sıcaklıklarda daha fazla buhar üretilecektir, aşırı ısınma olacağından bataryanın çabuk bitmesi söz konusu olacaktır. Ucuz elektronik sigara seçerseniz, coil ısınma sıcaklığı standarta göre fazla olan, fazla güç harcayan esigara tercih etmiş olursunuz.

 

Fazla Ucuza Kaçmayın

 

Ucuz elektronik sigara seçerseniz, kısa vadede buhar miktarında az çekişlerin olduğunu görürsünüz. Coil parçasının ısınmasıyla birlikte oluşan kalıntı kirliliğe neden olacaktır, kalıntıların kirletmesi dolayısıyla daha az buhar üretimi söz konusu olacaktır ve yeni bir coil aksesuarı almanız kaçınılmaz olacaktır. Coil parçasını sık sık değiştirmek zorunda kalmanız, esigara kullanma maliyetinizi arttıracaktır. Bu nedenle herhangi bir şeyi alırken değerinde ve kaliteli alınmasına özen gösterilmelidir.

 

Ayrıca esigara hazne hacmi de fiyatı belirleyen ana unsurdur. Haznenin büyük olması e-sigaranın kullanım süresini arttırması açısından oldukça avantajlıdır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X