Reklam
Reklam

Tesettür Tunik Kombinleri

Tesettür Tunik Kombinleri

Tesettür Tunik Kombinleri
Tesettür Tunik Kombinleri Newstanitim
Bu içerik 150 kez okundu.
Reklam

 

tesettür giyim başta olmak üzere bütün giyim tarzları kıyafetlerinizi güzelleştiren temel unsur kıyafetin tasarımı, kullanacak kişini vücut yapısı ve neyle kombinlendiğidir. Genç kesimden tutunda orta ve ileri yaştaki her tesettürlü kadın tarafından beğenilen ve dolabında her renkten ve modelden bulunan tesettür tunik modelleri doğru parçalar ile kombinlendiğinden muazzam bir şıklık yaratıyor. Kimisi tek parça halinde kimisi de pantolon tunik olmak üzere ikili halinde tasarlanıp, kullanımınıza sunulan tunikleri, farklı tasarımları sayesinde hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz.

Tesettür Tunik Kombinleri

Eğer tesettür elbise ve tunik modellerinizi doğru kombinlediğiniz zaman harika bir görünüm ortaya çıkartacaktır.  Muhafazakâr bayanların inançları gerektiği üzerine farz olan tesettür giyim ürünleri her mekânda rahatlıkla giyebileceği tasarımlardan oluşmaktadır. Vücut hatlarını belli, etmeyen. Uzun ve ten göstermeyen kumaşlarla ve tasarımlar üretilmesi gerekiyor.  Tesettür tunik modelleri de dik kapaklarına kadar uzun ya da dizlerin alt kısmına kadar uzandığından dolayı tesettür giyim kuralına uygun olmaktadır.  Sezonun moda trend renklerinden üretilmesi de tesettür tunikleri hem tesettüre hem de modaya uygunluğunu kanıtlamış oluyor. 

Tesettür Tunikler Ne ile Kombin Edilir

Kimi pantolon ile ikili takım halinde kimisi pantolon tunik ve yelek olacak şekilde üçlü takı halinde kimisi de tek parça halinde tasarlanan tunikleri tarınıza göre kombin edebilirsiniz.  İkili ya da üçlü takım halinde satılan tunik kombinlerinizi etek ve topuklu ayakkabılar ile tamlayabilirsiniz. Ancak tek parça halinde satılan tunik modelleri için pantolon ya da etek seçimi yapmanız gerekmektedir.  Çoğu kişi tunik modellerini pantolon ile çok yakıştırmaktadır. Ancak tunikler kalem etek modellerine de muhteşem uyum sağlıyor. Ancak kalem i etek ile giyeceğiniz tunik modellerini etek kısmını da dar kesim olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Eteği veren ya da asimetrik kesimler pantolonlar ile harika durmaktadır. İkili takımlar halinde satılan tunik ve yelek takımların ile kombin edebilirsiniz.

Tesettür Tunik Kombini ve Renk Uyumu

tesettür tunik kombinlerinde renk uyumunu yakalamanız çok önemlidir. Ikili takımlar halinde satılan tunik pantolonlar aynı renktedir. Ancak büyük beden sahip biriyseniz tek renkten oluşan tunik kombinlerinden uzak durmalısınız. Tuniğiniz açık renk ise mutlak altına koyu renk pantolon ya da etek giymeyi tercih edin. Pantolonunuzu açık tuniğinizi de koyu renk tercih ederseniz olduğunuzdan biraz daha ince görünebilirsiniz.  Bu şekilde yaptığınız tunik kombinleriniz en az tesettür elbise modelleri kadar şık ve zarif duracaktır.

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X