Devlet Memurları İçin İngiltere Turist Vizesi

Her meslek dalından olduğu gibi devlet memurlarından da İngiltere ziyareti yapmak isteyen kişiler bulunabilir. Devlet memurları için İngiltere bir takım belgelerin bulundurulmasını şart koşar.

Devlet Memurları İçin İngiltere Turist Vizesi
Devlet Memurları İçin İngiltere Turist Vizesi admin
Bu içerik 118 kez okundu.

 Her meslek dalından olduğu gibi devlet memurlarından da İngiltere ziyareti yapmak isteyen kişiler bulunabilir. Devlet memurları için İngiltere bir takım belgelerin bulundurulmasını şart koşar. Devlet memurları tarafından yapılan İngiltere Turist Vizesi başvurularında her vize için gereken evraklar öncelikli olarak istenir. Pasaport, biyometrik fotoğraf, sicil belgesi, sağlık belgesi, randevu bilgilerinin belgesi, harç dekontu, davet mektubu yer alır. Bunlar dışında ayrıca devlet memurlarına özgü şekilde istenen belgeler de bulunur.

Devlet Memurları için İstenen Belgeler

 Vize talep dilekçesi; devlet memurları tarafından doldurulan bilgiler ile İngilizce olarak sunulur. Meslek durumu, seyahat sebebi memurlara göre yazılır. Antetli kâğıda, ıslak imzalı ve kaşeli olacak şekilde yazılır.

 Çalışma belgesi, memurların çalıştığı devlet kurumlarından alınan bu belge konsolosluğa sunulur.

 İzin belgesi; devlet memurları tarafından gerçekleştirilecek ziyaretlerde izin alma zorunluluğu bulunur.

 Resmi görev kimlik kartı fotokopisi; devlet memurunun bağlı olduğu resmi kurumlarda görev kartı bulunur. İngiltere Turist Vizesi almak isteyenler bu kartın fotokopisini sunmalıdır.

 Varlık gelirleri; finansal durumunuzu ispatlamak için bu belge istenir. Varsa devlet memurlarından gayrimenkul bilgileri de istenir. Kira kontratı ya da diğer kazanç bilgileri de burada yer alır.

 Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği konsolosluk tarafından devlet memurlarından istenen belgeler arasında yer alır. Bu belgede aile ve adres bilgileri de yer alır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X